Hasan Şaş: Çok daha iyi olacağız

Hasan Şaş: Çok daha iyi olacağız.13671
  • Giriş : 16.03.2009 / 08:57:00

Hasan Şaş, çok ağır bir maçın ardından Trabzonspor karşısına çıktıklarını belirterek, "Takım iyi mücadele ediyor. Futbol adına birşeyler katabilirsek çok daha iyi olacağız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


"Büyük takımlar mazeret üretmemeli. Çok ağır bir maçtan çıktık ve bu maçı oynadık. Trabzon deplasmanı, gerçekten bir deplasman. Takım arkadaşlarım bir kişi eksik yapılan çok önemli bir mücadelenin ardından burada çok iyi mücale etti. Trabzonspor baskılı gibi göründü ama etkisiz atakları vardı. Pozisyon hataları, kişisel hatalar golleri getirdi. Takım iyi mücadele ediyor. Futbol adına birşeyler katabilirsek çok daha iyi olacağız. Hem iyi mücadele, hem iyi beklemek haksızlık olurdu. Takımda çok eksik var. Manchaster United bile bu hafta 4 yedi. İyi mücadele ediyoruz. 5-6 haftalık bir seriye ihtiyacımız var. Bunu yapacak gücümüz de var. 4.5 ay sahalardan uzak kaldım. Kolay değil. Maç performansına ihtiyacım var. Birkaç maç 90 dakika oynayabilsem kendime geleceğim."

Hasan Şaş, kırmızı kart gören Yaser'in de çok üzgün olduğunu vurgulayarak, "Ama arkadaşlarımız kırmızı kartlık pozisyon olmadığını söyledi.
Eğer pozisyonda haksızca gördüyse de bu Futbol hayatında ona ders olur. Çok da üstüne gitmemek gerek" diye konuştu.

Sabri: ''Her şey bitmiş değil''

"Öncelikle Perşembe günü oynadığımız zorlu bir UEFA maçı vardı. Çok yorulmuştuk. 10 kişi oynayıp yüksek seviyede bir mücadele orta koymuştuk. Maça iyi başladık. İstemediğimiz bir gol yedik. Alanzinho çok güzel bir gol attı onu tebrik ediyorum. Oyun disiplininden komadık ve Goller bulduk, öne geçtik. Kırmızı kart gördü Yaser kardeşimiz. Çok üzgün. Kasıtlı bir şey yaptığını düşünmüyorum. Normal bir mücadeleydi. Hakemin kararına saygı duymak lazım. 10 kişi kalınca ister istemez geri çekilmek zorunda kaldık. İki takımı da tebrik ediyorum. Önümüzde uzun haftalar var. Her şey bitmiş değil. Biz seri yaparsak inanıyorum ki üst sıralara çıkacağız. Biz kendi maçlarımızı kazandığımız sürece rakiplerimizin puan kaybedeceğine inanıyorum. Yorgunluğu bahane etmiyorum ama biraz da payı var"


Baros cezalı

Galatasaray'ın Trabzonspor ile yaptığı maça kadar 3 sarı kart gören ve ceza sınırında bulunan Çek yıldız Milan Baros, mücadelenin 58. dakikasında hakem Yunus Yıldırım tarafından sarı kartla cezalandırıldı. Baros haftaya yapılacak Eskişehirspor maçında forma giyemeyecek..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*