Hasan Şaş neden ağladı?

Hasan Şaş neden ağladı?.13671
  • Giriş : 02.05.2009 / 13:08:00

Sarı-kırmızılı taraftarların ıslıklı protestosuna hedef olan tecrübeli futbolcu soyunma odasına girer girmez,Yenilginin tek sorumlusu ben miyim?" diyerek ağladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray'ın geçen hafta Ankaraspor'la berabere kaldığı maçın son bölümlerinde oyuna giren ve karşılaşma bitiminde taraftarlardan büyük tepki alan Hasan Şaş dün akşam da tribünlerin protestosuna hedef oldu.
Stadı dolduran sarı -kırmızılılar, Teknik Direktör Bülent Korkmaz'ın ikinci yarıda sahaya sürdüğü Hasan'ı özellikle son dakikalarda topla her buluşmasında ıslıkladı. Bu protestolar yıldız futbolcuyu adeta isyan ettirdi.
Maç bitiminde kendisini protesto eden taraftarlara tepki gösteren Hasan Şaş son derece üzgün ve sinirli bir şekilde soyunma odasına girdi. Sarı-kırmızılı futbolcu burada, “Yenilginin tek sorumlusu ben miyim? Ben oyuna girdiğim zaman takım zaten mağluptu. Sanki takım benim yüzümden yenildi” diye bağırarak gözyaşı döktü. Yöneticiler ve futbolcular tarafından güçlükle sakinleştirilen Hasan'ın, faturanın yalnızca kendisine kesilmesine anlam veremediği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*