Hasan Şaş zehir zemberek!

Hasan Şaş zehir zemberek!.13671
  • Giriş : 24.08.2008 / 11:54:00

Hasan Şaş, Denizlispor maçından sonrası oldukça sert açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray'ın kaptanı, yönetime çatıp 'Hakan'ı nasıl bıraktılar inanamıyorum. Büyük kayıp! Arif abinin Hakan Ünsal'ın, Bülent abinin başına gelenler zannediyorum ki yakında benim de başıma gelir!' dedi

Üstünel: Gereği yapılacak

Galatasaray'da Hasan Şaş şoku! Denizlispor maçından sonra yaptığı açıklamada yönetimi eleştiren Şaş, 'Hakan Şükür'ü nasıl bıraktılar inanamıyorum. O olsaydı çok iyi işler yapacaktık. Golcü olarak müthiş bir kayıp' dedi. Futboldan sorumlu yönetici Haldun Üstünel, Şaş'ın açıklaması üzerine, 'İlgili televizyon kanalından bantı istedik. Gereği yapılacak' dedi.

Yakında beni de kovarlar

Şaş, Sarı-Kırmızılı yönetimi şaşkına çeviren açıklamalarında şunları söyledi: 'Hakan Şükür, hem futbolcu, hem insan, hem golcü olarak müthiş bir kayıp. Keşke aramızda olsaydı. Onun eksikliğini hissediyoruz. Arif abinin, Hakan Ünsal'ın, Bülent ağabeyin başına gelenler onun da başına geldi. Zannediyorum bu işler yakın zamanda benim de başıma gelecek. Bunu bekliyorum..'

Adeta kendi ipini çekti!

Denizlispor maçında ilk yarıda Kewel'in attığı golün asistini yapmasına rağmen Skibbe tarafından ikinci yarı oynatılmayan Hasan Şaş'ın bu olaya çok bozulduğu ve soyunma odasında da büyük bir üzüntü yaşadığı ifade edildi. Hasan'ın bu kızgınlıkla maç bitiminde bir televizyon kanalına sert şekilde açıklamalar yaparak adeta kendi ipini çektiği belirtildi.

İnsanlık ayıbı

İnsanlığın yüzkaraları!.. Ali Sami Yen Stadı, dün akşam yürekleri dağlayan görüntülere sahne oldu. Saha içinde engelli vatandaşlar için ayrılan özel bölümde olan bir taraftar, devre arasında tekerlekli sandalyesi ile saha içine girdi. Ancak iki ayağı dizinden kesik olan taraftara, güvenlik elemanlarının tepkisi sert oldu.

Sahaya terörist girmiş gibi müdahalede bulunan güvenlik elemanları, taraftarı tekerlekli sandalyesinden yere düşürdü. Bu da yetmezmiş gibi kollarını bükerek akılları sıra kaçmasını engellemeye çalıştı. Güvenlikçilere, Arda sert tepki gösterdi ve 'Bu ne rezalet, ne yapıyorsunuz?' diye bağırıp, taraftarın yeniden sandalyesine oturtulmasını sağladı.

STAR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*