Hasan Şaş'tan müthiş sözler

Hasan Şaş'tan müthiş sözler.13671
  • Giriş : 11.05.2008 / 15:55:00
  • Güncelleme : 11.05.2008 / 15:59:26

Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Hasan Şaş şampiyonluğa damga vuran sözler söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

“F.Bahçe maçından önce arkadaşlarıma ’11 F.Bahçeli bizim yaşadıklarımızı anlayamaz’ dedim. Onlar da çıktı, kazandı.”

G.SARAY’IN F.Bahçe derbisinde ve Sivas deplasmanındaki en büyük terapistlerinden Hasan Şaş şampiyonluğu değerlendirdi. Hasan “Çok mutluyuz. Ama bir daha böyle sıkıntılı bir şampiyonluk yaşamak istemiyoruz. Çok sıkıntılı günler yaşadık ama sıkıntıların hepsine değdi. F.Bahçe maçından önce arkadaşlarıma buraya gelen 11 Fenerbahçeli’nin bizim yaşadıklarımızı anlayamayacağını söyledim. Onlar da çıktı ve kazandılar” dedi. Sezon içinde sakatlık yaşayan ve ameliyat olduktan sonra bile takımını yalnız bırakmayan Hasan Şaş dün de kutlamalardaki en coşkulu isimlerdendi.

‘TÜRKİYE DE ŞAMPİYON’

DÜN gece OFTAŞ maçında görev yapan kaleci Aykut ise “Başkan bana 1.5 sene önce bana bir şey demişti. O zaman oynamıyordum ve o da başkan değildi. O zaman bana bir söz vermişti. Bunu gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Bugün bir tek G.Saray şampiyon olmadı, Türkiye de şampiyon oldu. Türk futbolcuların olduğunu gösterdi. Sadece G.Saray bayrağı için değil, Türk bayrağı için de mücadele vereceğiz” diye konuştu. Diğer futbolcuların görüşleri de şöyle:

ÜMİT KARAN: “Çok mutluyuz. Bu şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyorum. Çok olumsuzluklar yaşamamıza rağmen çok güzel bir seneyi geride bıraktık.”

ARDA: “Bizi destekleyen herkese, bizim için dua edenlere çok teşekkürler. Güzel bir lig oldu, 18 takım da çok iyi mücadele etti. Düşen takımlara allah kolaylık versin.”

BARIŞ: “İlk senemde şampiyon olduk, ne söyleyebileceğimi bilemiyorum, süper bir atmosfer var, sezon boyunca çok iyi oynadık. Sonunda 6 puanla şampiyon olduk.”

VOLKAN: “Çok heyecanlıyım. Tüm Galatasaray camiasına armağan ediyoruz, umarım herkes bunun tadını çıkartır.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious