Hasan'da kasık fıtığı çıktı

Hasan'da kasık fıtığı çıktı .11027
  • Giriş : 22.03.2008 / 08:05:00
  • Güncelleme : 23.03.2008 / 08:04:50

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de yarın Denizlispor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, bu akşam yaptığı antrenmanla tamamladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde antrenör Ahmet Akcan yönetiminde basına kapalı yapılan antrenmanda, dar alanda taktik ağırlıklı bir çalışma yapıldığı ve Hakan Şükür, Ayhan Akman, Servet Çetin ile Mehmet Topal'ın bu çalışmanın tümüne takımla birlikte katıldığı bildirildi.
Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, hafta başından bu yana kasık ağrısı yakınması olan ve Gençlerbirliği ile yapılan kupa maçı dolayısıyla tetkikleri ertelen Hasan Şaş'a, Prof. Dr. Mehmet Kurtoğlu tarafından yapılan muayene sonucunda kasık fıtığı tanısı konduğu kaydedildi.

Açıklamada, ağrılarına karşın Hasan'ın, oynama isteği içinde olduğu belirtilerek, “Hasan, bir süre destek tedavisi uygulanarak sağlık ekibimiz tarafından izlenecek” denildi.

Servet Çetin'in sağ ayak bileğindeki, Ayhan Akman'ın ise kasık bölgesindeki ağrıları nedeniyle antrenmandan sonra tedavi edildikleri ifade edildi.

Bu arada tedavisi süren Song'un, sağlık ekibi eşliğinde takımdan ayrı çalıştığı belirtildi.

Galatasaray, antrenmandan sonra tesislerde kampa girdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious