Haşim Bayram yeniden Konya'da...

  • Giriş : 06.05.2006 / 00:00:00

Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Bayram, tedavi gördüğü İstanbul Acıbadem Hastanesi'nden özel uçakla Konya'ya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Bayram, 12 Şubat 2006 tarihinde beyin kanaması geçirmişti. Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Bayram, uzun süre yoğun bakımda kalmıştı. Bayram, yoğum bakımdan çıkmasının ardından İstanbul Acıbadem Hastanesi'ne götürülmüştü. Yaklaşık 3 ay süren tedavisinin tamamlanmasının ardından bugün özel bir uçakla Konya'ya gelen Bayram, yaklaşık bin kişi tarafından havaalanı çıkışında karşılandı.

Koltuk değneğiyle uçaktan indikten sonra tekerlekli sandalyeye bindirilen Bayram, kapıda annesi Elmas Bayram ile karşılaşınca gözyaşlarına hakim olamadı. Anne Bayram tarafından sakinleştirilen Haşim Bayram'a çiçek verildi. Kendisini karşılayan kalabalığı selamlayan Haşim Bayram, ayakta yakınlarının desteğiyle durabildi. Burada bir konuşma yapan Bayram, "Cenab-ı Hakk bize bir misyon verdi ve bugün o misyonu tamamlamak için yaşamaya devam ediyorum. Bize verilen misyon fakire, fukaraya iş ve aş vermektir. Yola çıkarken biz 100 bin kişiye iş verme umuduyla hareket ettik, şu anda 25 bin kişiye iş ve aş veriyoruz." diye konuştu. Amaçlarının 100 bin kişiye iş vermek olduğunu vurgulayan Bayram, "Her konuda başarılı olan hükümet bile işsizlik konusunda başarılı olamadı. İşsizliğin çözümü bizim yolumuzdur. Bu misyonu devam ettireceğiz" yorumunu yaptı.

Yaşadığı hastalığa değinen Bayram, "Beyin kanaması öyle bir hastalık ki hiçbir şeye müdahale edemiyorsunuz. Allah böyle bir hastalığı düşmanıma bile vermesin" dedi. Haşim Bayram, 'Ben çiçek gibi taşıyorum aşkı' isimli şiiri okuyarak sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious