Hasip'le Nasip'in çekişmesi gerçek oldu

Hasip'le Nasip'in çekişmesi gerçek oldu.15442
  • Giriş : 07.04.2009 / 20:15:00
  • Güncelleme : 07.04.2009 / 18:29:33

Bursa'da aynı anda sabahçı öğrenciler okuldan çıkmak, öğlenci öğrenciler de girmek isteyince meydana gelen izdiham nedeniyle 9 öğrenci yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bursa'nın Yıldırım ilçesindeki Akıncıtürk İhsan Dikmen İlköğretim Okulu'nda meydana gelen komik kazada, son ders zili çaldığında sabahçı öğrenciler, bir an önce kendilerini dışarı atmak için kapıya koşturdu. Bahçedeki öğlenci öğrenciler de yağan yağmur altında ıslanmamak için aynı kapıya yönelince, meydana gelen izdihamda 9 öğrenci yaralandı.

Okul binasının dar olan kapısındaki merdivenlerde iki grubun karşılaşmasında yaşanan kargaşa ve izdihamda bazı öğrenciler merdivenlerden yuvarlanırken bazıları da, kalabalıkta sıkışarak yaralandı. Vücutlarında ezikler bulunan öğrenciler Sema Korkmaz (12), Mustafa Carus (14), Nazife Alkış (14), Nergis Yıldırım ( 10), Gamze Nam (12), Fadıl Emre Osmanlı (10), Edanur Molla (12), Sezer Turan (12) ve Emre Yıldız (12), çağrılan 4 ayrı ambulansla hastaneye kaldırıldı. Okuldaki izdihamı haber alan veliler çocuklarının durumunu öğrenmek için okula ve hastaneye koştular. Yaralanan çocukların ciddi sağlık sorunu olmadığı öğrenildi.

HABERTÜRK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*