Hastane işlemleri sanal ortama taşınıyor

Hastane işlemleri sanal ortama taşınıyor.11732
  • Giriş : 23.02.2009 / 16:48:00

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi(BEAH), hizmete sunduğu resmi internet adresinde hastanede tedavi gören vatandaşlar için işlem takip sistemini uygulamaya koydu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Doğu Anadolu Bölgesi'nin, en modern hastanesi olarak inşa edilen Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi, teknolojik imkanları halkın hizmetine sunmaya devam ediyor. Hastanenin bir süre önce açılan resmi web adresiyle hasta ve hasta yakınlarının sağlık işlemlerini online olarak gerçekleştirmesi sağlanıyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan hastane Başhekimi Doç. Dr. Fazlı Erdoğan, "Hastanemize müracaat eden hastalarımız, işlemlerini www.erzurumbeah.saglik.gov.tr olan web adresimizden takip etme kolaylığına sahip olacaklar. E-Hastane kısmından tahlil ve laboratuar sonuçlarını rahatlıkla öğrenecek olan vatandaşlarımız, aynı zamanda hastanemizde yatmakta olan yakınlarına da geçmiş olsun mesajları gönderebilecekler. Ayrıca 'Online İşlemler' bölümünden muayene randevusu da yaptırabilecekler. Böylelikle vatandaşlarımızın zaman kaybını asgari seviyeye düşürmüş olacağız" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*