Hastanede ikiz ve üçüz bebek sevinci

Hastanede ikiz ve üçüz bebek sevinci.7668
  • Giriş : 31.12.2008 / 18:43:00

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde bugün 2 kadın üçüz, 4 kadın da ikiz bebek dünyaya getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, doğum sancılarının başlaması üzerine Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine kaldırılan Neslihan Kızılay ve Sümmeye Çalış üçüz bebek annesi oldular.

Doğum için hastaneye başvuran Neşe Bozkurt, Zübeyde Polatdemir, Hacire Koyuncu ve Gülşen Ertürk ise ikiz bebek sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Zülfikar Işık, 2008'in son gününde hastanelerinde gerçekleşen üçüz ve ikiz doğum olaylarının kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti.

6 anneden doğan 14 bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğunu ifade eden Işık, üçüz bebek dünyaya getiren Neslihan Kızılay'ın 5 yıl süren tedavinin ardından anne olma mutluluğu yaşadığını bildirdi.

Evlendikten 5 yıl sonra anne olma sevinci yaşayan Neslihan Kızılay da açıklamasında, eşi Bülent Kızılay ile birlikte bebek özlemi yaşadıklarını söyledi.

Neslihan Kızılay, şöyle konuştu:

''5 yıl boyunca çok sıkıntı yaşadık. Özellikle tedavi konusunda mağdur oluyorduk. Tedavi ile üç bebek sahibi olduğumuz için çok mutluyum. 3 oğlumuz oldu. Henüz bebeklerimize isim koymadık. Allah yaşadığımız bu mutluluğu herkese nasip etsin. Bundan sonra bebeklerimi sağlıklı büyütmek için çaba harcayacağım. Bu arada hastanemizin personeline de çok teşekkür ediyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*