Hat alana promosyon karpuz

Hat alana promosyon karpuz.19238
  • Giriş : 15.07.2008 / 21:08:00

Osmaniye'de bir Turkcell bayiisi, satışlarını artırmak için ilginç promosyona başladı: Hazır kart alana karpuz bedeva. Promosyon sadece karpuzla sınırlı değil.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Osmaniye'de, Turkcell Extra Merkezi olarak hizmet veren Kılıç İletişim, müşterilerine promosyon olarak karpuz veriyor.

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Kılıç İletişim Turkcell Extra Merkezi, Turkcell Hazır Kartlı hat alan her müşterisine karpuz ve kola, Milli Piyango bileti gibi çeşitli promosyon veriyor.

Kılıç İletişim sahibi Serdar Kılıç, "Vatandaşların Turkcell'e olan ilgisini daha da artırmak ve avantajlarını hatırlatmak amacıyla böyle bir kampanya başlattık. Bu ilginç kampanya ile dikkatleri Turkcell'e çekmeyi hedefliyoruz" dedi.

Kılıç, Turkcell'de kampanyanın her zaman devam ettiğini belirterek, "Turkcell'de bir kampanya biter bir diğeri başlar. Bende böyle bir ilginçlik düşündüm. Bildiğiniz gibi Türkiye'de olduğu gibi şehrimizde de Turkcell her geçen büyüyen bir iletişim sektörü konumuna geldi. Biz Kılıç İletişim olarak zaten çok farklı şekillerde var olan kampanyalara destek olmak amacıyla böyle bir uygulamaya başladık. Vatandaşlarımızın ilgisinden oldukça memnunuz" şeklinde konuştu

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*