Hatay'da seri katil paniği!

Hatay'da seri katil paniği!.13643
  • Giriş : 12.02.2009 / 09:38:00

3 ay arayla iki çiftin benzer şekilde öldürülmesi bölgede panik yarattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hatay'ın Samandağ ilçesinde 3 ay arayla iki çiftin benzer şekilde öldürülmesi bölgede panik yarattı. 2006'da da yine benzer bir olayın yaşandığı Samandağ'da cinayetleri aynı katilin işlediği sanılıyor

Hatay'ın Samandağ ilçesinde 3 ay arayla iki çiftin otomobillerinde vurularak öldürülmesi 'seri katil' korkusuna neden oldu.

Samandağ'ı sarsan olay 14 Kasım 2008'de meydana geldi. Sutaşı beldesinde oturan Semire Karaağaçlı (28) ile nişanlısı Selim Sağaltıcı (30) esrarengiz şekilde ortadan kayboldu. Nişanlı çiftin cesetleri Antakya-Samandağ karayolunun Güneysöğüt Köyü yakınlarında otomobilde bulundu. Tabancayla başlarından vurularak öldürüldüğü anlaşılan çiftin katil zanlıları bulunamadı, en küçük bir ipucu da elde edilemedi.

Benzer bir olay daha

Samandağ'da 3 ay sonra, geçen pazartesi gecesi benzer bir olay daha meydana geldi. İhbar üzerine Çevlik sahiline giden polis, kıyıda genç bir kadın ve erkek cesediyle karşılaştı. Çalıştığı Suudi Arabistan'dan izinli olarak Hatay'a gelen Sinan Berrak (27) ile internette tanıştığı kız arkadaşı Çorumlu Nevin Güler'in (24), kiralık olduğu belirlenen otomobilde dışarıdan tabancayla ateş açılarak öldürüldüğü, cesetlerin daha sonra denize atıldığı anlaşıldı.

Benzer nitelikteki iki olay ilçede panik yarattı. Bir yandan jandarma, diğer yandan polis her iki olayla ilgili olarak geniş çaplı araştırma başlattı. Samandağ'da 2006'da da 20 gün arayla 35 yaşındaki Ayfer Derviş'in ve 25 yaşlarında bir erkeğin cesedi bulunmuştu.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*