Hatay'ın iç saha sendromu!

Hatay'ın iç saha sendromu!.9756
  • Giriş : 21.11.2008 / 11:55:00

TFF 3. Lig 5. Grup takımlarından Hatayspor'un Kulüp Başkanı Mehmet Şaşmaz, iç saha sendromu yaşadıklarını belirterek, "Sahamızda kazanamazsak hedefe ulaşamayız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şaşmaz, yaptığı açıklamada, hafta sonunda sahalarında yapacakları Kilis Belediyespor maçını kazanarak, play-off yarışını sürdüreceklerine inandığını ifade etti.

Bu sezon sahalarında oynadıkları maçlarda sadece bir galibiyet elde ettiklerini, deplasmanda ise 4 maç kazandıklarını belirten Şaşmaz, "Seyircimiz önünde kazanamamak gerçekten üzüntü veriyor. Sahamızda kazanamazsak hedefe ulaşamayız" dedi.

Şaşmaz, oyuncular üzerinde, nedeni bilinmeyen bir baskı bulunduğunu, iç saha başarısızlığının Hatayspor'da son iki sezondur yaşandığını ifade ederek, şöyle devam ektti:
"Kendi sahamızda kaybettiğimiz puanlara baktığımızda, eğer bu puanları kazanmış olsaydık, şu anda açık ara liderdik ve play-off'u garantilemiştik. Artık geriye bakamayız, önümüze bakarak ileriyi konuşmalıyız. İç saha sendromunu ancak taraftarın desteğiyle çözebiliriz. Maç içerisinde yenik duruma düşebiliriz, işte bu dakikalarda seyircimiz bizi yalnız bırakmayarak, destek olmalı. Gol gecikse bile sabırla destek bekliyoruz. Uğultular, fısıltılar ve çatlak sesler ister istemez oyuncumuzu saha içerisinde baskı altına alıyor. Taraftarımızdan bu konuda anlayış bekliyorum."

Şaşmaz, takımda antrenmanda burnu kırılan Emre dışında eksik olmadığını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*