"Hava bikini için çok güzel"

  • Giriş : 10.03.2008 / 10:58:00

Şampiyonluk yolunda ilerlediklerini kaydeden Brezilyalı çalıştırıcı, galibiyet için "Mükemmel" değerlendirmesi yaparken 2 gol atan Kezman için de "O karakterini yansıtıyor" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

FENERBAHÇE’de tarihi başarılara imza atan Arthur Zico, 4-1’lik galibiyetle sevinçten dört köşe olurken, Kadıköy’deki Futbol şöleni için "Mükemmel bir maç oldu" değerlendirmesini yaptı. Oyuncularının şampiyonluk yolunda verdiği görevi eksiksiz yerine getirdiğini söyleyen Brezilyalı çalıştırıcı, şöyle konuştu: "Sonuna kadar ciddi ve mücadeleci oyun ortaya koyduk. Maçın başından itibaren ciddi anlayışla oyun içinde olunca, sonuç daha kolay geldi. Oyuncularımız kaliteli işler yaptılar. Onları tebrik ediyorum."

Fener’de çok mutluyum

Takımının Sevilla maçının ardından geçen 5 günlük süreçte dinlenerek sahaya çıktığını kaydeden Zico, "Yorumcu Ahmet Çakar, Sevilla karşısında Fenerbahçe turu atlarsa bikini giyerim demişti?" şeklindeki soruya esprili ve gülerek bir yanıt vererek, "Hava şartları Allah’tan güzel, bikini giymek için sıkıntı yok" dedi.

Brezilyalı çalıştırıcı, Lig TV’de yaptığı açıklamada ise, şampiyonluk yolunda ilerlediklerini ifade ederek, "İstediğimiz kulvarlardan biri de şampiyonluk. Şampiyon olalım ki Şampiyonlar Ligi’de mücadele edelim. Fenerbahçe’de olmaktan mutluyum. Mayıs ayına kadar sözleşmem var. Hedefim burada devam etmek" diye konuştu. Teknik patron, V.Manisa ağlarını 2 kez sarsan Kezman konusunda da "O karakterini saha içine yansıtıyor. Her zaman mücadele ediyor. Fırsat bulduğunda değerlendiriyor" yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious