Hava korsnının Türk bayrağı önünde fotoğrafı yayınlandı

Hava korsnının Türk bayrağı önünde fotoğrafı yayınlandı.7397
  • Giriş : 22.08.2007 / 15:53:00

Atlasjet uçağını kaçıran Urfalı Mehmet Reşat Özlü'nün Türk bayrağı önünde çektirdiği fotoğraf yayınlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Atlasjet uçağını kaçıran Urfalı Mehmet Reşat Özlü'nün bir internet sitesinde Türk bayrağı önünde 3 kişi ile birlikte çektirdiği fotoğraf yayınlandı.

Şanlıurfa'daki yerel bir internet sitesine gönderilen fotoğrafta, Türk bayrağı önünde kol kola girmiş 3 kişi bulunuyor. Şanlıurfalı hava korsanı Mehmet Reşat Özlü'nün arkasındaki duvarda bir Türk bayrağı görülüyor. Şahıslardan birinin üzerinde "Çeçenistan'a özgürlük" yazılı bir tişört bulunuyor.

www.sanliurfa.com adlı internet sitesine gönderilen fotoğrafın 15 gün önce çekildiği bildiriliyor. Fotoğrafın nerede ve nasıl çekildiği konusunda bir bilgi bulunmuyor, ancak fotoğraf, Özlü'nün kaldığı evde veya orada bulunan Çeçeniçtan Mücahitleri bürosunda çekildiği izlenimi veriyor.

Yerel sitede yayınlanan fotoğrafta Özlü ile kol kola giren ve üzerinde yabancı dilde "Çeçenistan'a Özgürlük" yazısı bulunan kişinin Çeçenistan asıllı olduğu bildiriliyor. Site Yöneticisi Muhammed Taşçılar, siteye herkesin haber veya fotoğraf ekleyebildiğini bunun için herhangi bir şifrenin gerekmediğini söyledi. Fotoğrafı kimin, hangi IP üzeriden yüklediği bilinmiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious