Havada patlayan cisim UFO çıktı

Havada patlayan cisim UFO çıktı.10407
  • Giriş : 29.05.2008 / 19:42:00
  • Güncelleme : 29.05.2008 / 19:00:41

Patlama salı sabahı Vietnam'a bağlı Phu Quoc adası semalarında meydana geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Görgü şahitlerinden ve ada halkının ileri gelenlerinden Ngang Van Truyen, "Muazzam bir patlamaydı. Önce gök gürlemesi sandık fakat daha sonra 100 metre uzunluğunda bir duman tabakası gördük. Herhalde uçan bir cisim patladı" şeklinde konuştu.


Truyen, bölge sakinlerinin bir tarafı sarı-yeşil boyalı olan, alüminyum benzeri 6 metal parçası bulduklarını, en büyük parçanın bir metre uzunluğunda, 50 santim genişliğinde olduğunu söyledi. Metal parçalarının üzerinde hiçbir işaret ya da yazı olmadığı ifade edildi. Metal parçalarından birinin bir evin çatısına düştüğü fakat olayda yaralanan olmadığını kaydeden Truyen, ceset ya da başka parça bulmak için araştırmalarda bulunduğunu ifade etti.Askeri yetkililer ise patlamanın olduğu saatte bölgede uçan herhangi bir askeri uçak olmadığını ifade ettiler. İsminin açıklanmasını istemeyen bir askeri yetkili, "Patlayan cismin ne olduğunu tespit edemedik. Bir uçak olduğunu düşünüyoruz. Cismin bir uçan daire olduğunu sanmıyorum" dedi. Truyen ise esrarengiz cismin patlamasından önce hiçbir ses duymadıklarını, buldukları metal parçalarının da bir dairenin parçaları olacak şekilde eğimli olduğunu dile getirdi. Gazeteler de patlamayla ilgili haberler
yayımladı fakat haberlerde cismin ne olduğuna dair bilgiler yer almadı. Gazeteler cismin Vietnam'a bağlı askeri uçak olmadığının kesin olduğunu yazdılar. Vietnam'a komşu ülkeler de bölgede uçuş yapan herhangi bir askeri uçakları olmadığını belirtti. Ayrıca olay anında bölgede kayıtlı olan herhangi bir sivil uçuş da görünmüyor.Bölgede patlayan cisme ait parçaların aranmasına devam ediliyor. Vietnam'da daha önce de UFO vakaları olmuş ve fotoğraflarının çekildiği iddia edilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious