Havai fişek patlaması panik yarattı!

  • Giriş : 25.03.2009 / 08:43:00
  • Güncelleme : 25.03.2009 / 08:43:42

Beylikdüzü'nde bir sitenin otoparkında havayi fişek patladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beylikdüzü'nde Jetkent-1 sitesinin otoparkında ismi öğrenilemeyen bir kişi tarafından düzenek haline getirilmiş şekilde havayi fişek patlatıldı. Patlama kapalı alanda meydana gelince ses etkisi de büyük oldu. Patlama sesi, site sakinlerini korkuttu.

Önce bomba patladığını zanneden site sakinleri, durumu polise bildirdi. Olay yerine polis ekipleri geldi. Olay yeri inceleme polisleri ve sitenin özel güvenlik görevlilerinin yaptığı incemeler sonucunda sitenin otoparkında düzenek haline getirilmiş havayi fişeklerin patlatıldığı tespit edildi. Patlamanın havayi fişekten meydana geldiğini öğrenen site sakinleri ise rahat bir nefes aldı.

Patlama sesi ile sitenin elektrikleri de kısa bir süreliğine kesildi. Patlama sesini duyunca dışarı çıktığını ve olanları anlamaya çalıştığını anlatan site sakini Murat Azkeskin, "Bomba patladı zannettik. Dışarı çıktık ve etrafta yangın olup olmadığına baktık. Durumu polise bildirdik. Olay yerinde inceleme yapan ekipler, otoparkta havayi fişeklerin patlatıldığını tespit etti. İnsanlar bir anda paniğe kapıldı." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*