Hayali Al Pacino ile oynamak

Hayali Al Pacino ile oynamak.6404
  • Giriş : 17.07.2006 / 00:00:00

Sınav filminde Van Damme ile birlikte rol alan İsmail Hacıoğlu, en büyük hayalinin Al Pacino ile karşılıklı oynamak olduğunu söylüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Önümüzdeki günlerde vizyona girecek Sınav filmi için kamera karşısına geçen yakışıklı oyuncu, filmde dövüş filmlerinin usta oyuncusu Jean Claude Van Damme ile başrolleri paylaşıyor. Mert isimli sorunlu bir öğrenciyi canlandıracak olan Hacıoğlu’nun en büyük hayali ise Al Pacino ile karşılıklı oynamak...

Bir İstanbul Masalı tekrar atv’de başladı. Siz bu diziyle adınızı erken yaşta duyurdunuz. Bu avantaj mıydı, dezavantaj mıydı?

Bir İstanbul Masalı’nda adımı erken yaşta duyurmak benim için avantaj oldu tabii ki. Çünkü çok iyi oyuncular, çok iyi senaristler, çok iyi teknik ekip ve çok iyi bir yapımcıyla çalıştım. Kariyerim için çok doğru bir seçimdi. Bir İstanbul Masalı’nın zaten bendeki yeri çok özel.

Bu zamana kadar size gelen en ilginç eleştiri neydi?

Ekşi Sözlük’ün kahramanlarından biri ’Elini kolunu havalara savurarak oynayan oyuncu’ diye yazmıştı bana. Bu zamana kadar benim için yapılmış en ilginç eleştiriydi.

Her oyuncunun hayalini kurduğu bir rol vardır. Sizin böyle bir hayaliniz var mı? Ayrıca kiminle oynamak isterdiniz?

Hayal ettiğim ve çerçevelerini oluşturduğum bir rol yok. Ama her farklı rol beni heyecanlandırır. Bunun dışında Al Pacino ile karşılıklı oynamayı çok isterim.

SORUNLU LİSELİ ROLÜNDE

Bunun dışında hâlâ çekimleri devam eden Sınav filminde oynuyorsunuz. Rolü anlatır mısınız?

Sınav filminde Mert adında sorunlu bir karakteri canlandırıyorum. Okulla arası iyi olmayan, bir süre okula ara vermiş, çeşitli sebeplerden dolayı okula geri dönmek zorunda kalmış biri. Aynı zamanda çalışıp para kazanmak zorunda olan bir lise öğrencisi.

Filmde Jean Claude Van Damme ile beraber kamera karşısına geçeceksiniz. Ne hissediyorsunuz?

Küçükken herkes gibi benim de izlediğim ve hayranlık duyduğum bir oyuncu. Benim için enteresan bir deneyim olacak.

Başarılı bir oyuncu olmanıza rağmen, özel hayatınız da konuşuluyor.

Evet, özel hayatımın konuşulması beni çok rahatsız ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious