Hayat bir kumar mı yoksa?

Hayat bir kumar mı yoksa?.13953
  • Giriş : 08.10.2008 / 21:55:00

Burası Çin'in Henan eyaleti. 20 aracın birbirine girdiği zincirleme kazada üç kişi öldü, onlarca kişi yaralandı. Kazadan kurtulan bu üç kişiyse... İlgili Haberler Diğer Haberler HAYAT bir KUMAR mı yoksa? "Muhteşem Süleyman" yarım mily

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Onlarsa kazanın meydana geldiği yolun üzerine iskemlelerini kurdular, kartlarını kestiler ve oyun oynamaya başladılar. Bu ironik fotoğraf, hem insanı şaşırtıyor hem düşündürüyor hem de biraz kızdırıyor.

20 aracın birbirine girdiği ve birçok insanın yaralanıp üç kişinin de hayatını kaybettiği bu kazada, bu üç insanın oracıkta öyle oturup oynaması, akla ilk olarak büyük bir şok içinde olduklarını getiriyor.

Bilgi yok!

Fotoğraftaki üç kişiden sadece yaşlı kadının yüzü seçilebiliyor. Elinde oyun kartları, yüzünde belli belirsiz bir endişe. Ve oyun sürüyor, ta ki polis gelene, kazanın raporu belirlenene kadar.

İkisi kadın, biri erkek bu üç insanın arkasında artık hurda haline gelmiş bir kamyon ve onlarca aracın dumanı göze çarpıyor. Bir de, araçlarından sağ sağlim dışarı çıkabilmiş yahut oradan geçip de kazaya müdahale etmeye çalışan dört kişi... Başka?

Bilgi yok!

Arka fon dekor, onlarsa bu sahnenin üç başrolü gibi. Ya umursamaz ve duyarsız ya da şok içinde ne yapacaklarını bilemeyen, sağ kaldıklarına sevinen rolleriyle oyuncular.

Kartlar karılıyor, dağıtılıyor bir kez daha... Hayat bir kumar mı yoksa?

GAZETEPORT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*