Hayatım Spor

  • Giriş : 01.08.2006 / 00:00:00

Basın dünyasında yeni bir spor dergisi yayın hayatına başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sporun, uygar toplumlarda bireylerin hayatında bir parça olduğu görüşünden yola çıkılarak hazırlanan Hayatım Spor dergisi sporun, sporu sevenlerin hayatının bir parçası olarak tanımlanıyor. Hayatım Spor Dergisi olarak, sporumuzdaki özerkleşme gelişimine destek olunacağınız açıklandığı başyazıda, "Bunu yaparken de, özerk olsun veya olmasın tüm spor dallarındaki yurtiçi ve yurtdışı faaliyetlere sayfalarımızda yer vereceğiz.. Hiçbir ayırım yapmadan atıcılık, atletizm, badmington, Basketbol, bedensel engelliler, beyzbol, bilardo, binicilik, bisiklet, boks, briç, buz sporları, jimnastik, çim hokeyi, dağcılık, eskrim, geleneksel sporlar, görme engelliler, golf, güreş, halter, halkoyunları, herkes için spor, işitme engelliler, izcilik, judo, kanu ve rafting, karate, kayak, kürek, masa tenisi, modern pentatlon, motosiklet, okçuluk, otomobil sporları, satranç, sualtı sporları, taekwondo, tenis, triatlon, üniversite sporları, buz pateni, buz hokeyi ve de Futbol federasyonu faaliyetlerinden uzak durmamız elbette düşünülemez.. Yeter ki, bu federasyonlar faaliyetlerini medyadan gizleme gibi bir tavır içinde olmasınlar. Bizlerle işbirliği içinde olmayı önemsesinler" görüşüne yer verildi.

Bu dergide sporun tüm hayat canlılığı ile yaşanabileceği de vurgulanıyor.

İddialı hazırlanıldığının açıklandığı ve okurun beğenisine sunulan "Hayatım Spor" dergisinin yayın ekibinde ve yazar kadrosunda ise şu isimler bulunuyor;

"Atlan Ayanoğlu, Öcal Uluç, Cem Atabeyoğlu, Halit Kıvanç, Cüneyt Koryürek, Taylan Uygur, Eyüp Karadayı, Orhan Ayhan, Zakir Barutçu, Nurhan Aydın, Özkan Altıntaş, Bedri Baykam, Bedri Koraman, Gürtay Kıpçak, Güray Soysal, Ali Gümüş, Osman Tamburacı, Tayyar Özdemir, Prof. Mete Düren, Prof. Turgay Atasü, Prof.Dr.Can İkizler, Ergin Sanver, Mesut Yavuz, İpek Özgüden, Ekrem Özdamar, Abdullah Çevrim, Demir Feyizoğlu ,Çetin Mete , Hülya Vardar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious