Hayatları dizi olsaydı...

Hayatları dizi olsaydı....10676
  • Giriş : 18.08.2008 / 09:26:00

Dizi adları tükenirken ünlülerin gönlünde yatan isimler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yapımcılar ve senaristler artık dizi adı bulmakta zorluk yaşıyor. Oynadıkları karakterlerle kimi zaman ağlatan, kimi zaman güldüren, kimi zaman öfkelendiren ünlülere: "Sizin hayatınız dizi olsaydı, adı ne olurdu?" diye sorduk. İşte ilginç cevapları...

SENİ SEVİYORUM

HÜLYA KOÇYİĞİT: Dizinin adı “Seni Seviyorum” olurdu. Nedense çok zor söylenen bir sözdür bu. Ama ben sevgi gördüğüm, tattığım ve tanıdığım için bunu paylaşmayı çok seviyorum.

KADIN OLMAK

BERNA LAÇİN: Hayatım boyunca iyi oyuncu olmak, iyi evlat olmak, sokakta aktris, evinde iyi anne, kocasına sevgili, komşusuna iyi komşu olmaya çalışan biri oldum. Bu yüzden hayatımı anlatan dizinin adı "Kadın Olmak" olmalı.

YABANCI

FAHRİYE EVCEN: Çocukluğumdan beri kimliğimle özdeşleştiremediğim toplumlar arasında yaşadığım için sürekli farklı insanlara ve kültürlere alışmakla geçiyor yaşamım. Bu yüzden bana en uygunu "Yabancı" adı geliyor.

ELDE VAR HÜZÜN

KEREM ALIŞIK: Hayat yaşadığımız zaman içinde iz bırakmıyor. İnsan bir mutluluktan, bir üzüntüye, bir yağmurdan, bir güneşe çıkıp duruyor. Ben bu durumu çok yaşadığım için en uygun isim"Elde Var Hüzün" olurdu. Mutluluğu ve üzüntüyü bir kefeye koyduğunuzda size kalan hüzün oluyor.

KUZEY RÜZGARI

ÇAĞLA KUBAT: Kuzey Rüzgârı dizisinde oynadım ama benim bahsettiğim farklı. Bütün hayatım poyraz esmesini bekleyerek geçiyor. Sörf yapmak içen en uygun rüzgâr poyrazdır. Sörfe âşık biri olarak "Kuzey Rüzgârı" hayatımı anlatan tek kelime diyebilirim.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*