Hayırsız evlat!

  • Giriş : 01.11.2006 / 00:00:00

Afyon'da üzerine alacağı tarlanın işlemleri için tapu dairesine 88 yaşındaki babasını getiren kişinin, düşerek yaralanan babasını imza attıktan sonra hastaneye götürdüğü iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İddiaya göre, Veyis A, babasını hemen hastaneye götürmek yerine otomobile oturtarak tapu işlemleri için memurun imza attırmasını bekledi. Veyis A, imzadan sonra babasını hastaneye götürdü.

Yaşlı adamın kanlar içinde evrak imzalaması çevredeki vatandaşların tepkisine neden oldu. Devlet hastanesinde başına 5 dikiş atılan yaşlı adam, 3 saat gözetim altında tutulduktan sonra taburcu edildi. Kafasından yaralanan İbrahim A, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Bir gün öncesinden bize telefon ettiler biz de tapu dairesine gittik. İçeri girerken ayağım takılıp yere düştüm. Başım kanadı. Beni düştüğüm yerden kaldırarak arabanın içine oturttular. Tapu memuru geldi bana imzayı attırdı. Biz de devlet hastanesine gittik.”

Oğlunun o sırada kendisini neden önce hastaneye götürmediğini bilmediğini belirten İbrahim A, tapu işlemlerinin zaten fazla sürmediğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious