Hayranıydı, takım arkadaşı oldu

Hayranıydı, takım arkadaşı oldu.16080
  • Giriş : 12.01.2009 / 23:25:00

Abdülkadir Kayalı hayranı ile adeta arkadaş oldu. Roberto Carlos'un hayranı olan Kayalı, "O bana pas veriyor, ben ona pas veriyorum, onunla şakalaşıyorum. Bu bile benim için inanılmaz bir şey" dedi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ara transferde Fenerbahçe ile 4,5 yıllık sözleşme imzalayan Abdülkadir Kayalı hayranı ile adeta arkadaş oldu. Roberto Carlos'un hayranı olan Kayalı, "O bana pas veriyor, ben ona pas veriyorum, onunla şakalaşıyorum. Bu bile benim için inanılmaz bir şey" dedi!

Genç yetenek, Fenerbahçe'deki yıldızlarından Futbol adına çok şey öğreneceğini söyledi.

Kendi yaşından tam 2 kat büyük 36 yaşındaki Roberto Carlos'la çok iyi anlaşmaya başlayan Abdülkadir Kayalı;
"Çok kaliteli bir takıma geldiğimin farkındayım. Buradaki oyuncular, gerçekten de bireysel anlamda özellikleri olan, özel oyuncular. Antrenmanlarda, oyun içinde takımdaki oyuncuların neler yapmak istediğini çok iyi anlıyorum. Buradaki her bir oyuncu gerçek birer yıldız. Futbolumu geliştirmek adına onlardan çok şey öğreneceğim. Daha düne kadar posteri duvarımda asılı olan Roberto Carlos'la birlikte antrenmana çıkıyorum. O bana pas veriyor, ben ona pas veriyorum, onunla şakalaşıyorum. Bu bile benim için inanılmaz bir şey. Çok farklı duygular yaşıyorum. Fenerbahçe'nin niçin büyük bir takım olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*