Hayvan otlatma kavgası: 3 ölü

Hayvan otlatma kavgası: 3 ölü.15915
  • Giriş : 22.11.2008 / 21:14:00

Sakarya'da hayvan otlatma kavgası kanlı bitti. 3 kişi av tüfeğiyle vurularak öldürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sakarya'nın Pamukova ilçesinde hayvan otlatma meselesi yüzünden çıkan kavgada aynı aileden 3 kişi av tüfeğiyle vurularak hayatını kaybetti.

Olay, Pamukova ilçesi Cihadiye köyü Yenimahalle yakınlarında saat 17.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Mehmet (32), annesi Hemide (62) ve babası Feyzi Toklu (68) kiraladıkları arazide hayvan otlamaya başladı. Bu sırada araziye gelen Kezban S., Toklu ailesi tarafından darp edildi. Eşi Kezban'ın sesini duyan S.A. araziye gelerek Toklu ailesinin üyeleriyle tartıştı. Feyzi Toklu ve Mehmet Toklu tarafından darp edilen S.A., evine giderek av tüfeğini alarak Mehmet, Hemide ve Feyzi Toklu'ya ateş açtı.

Açılan ateş sonucu Feyzi Toklu olay yerinde, Hemide ve Mehmet Toklu ise ambulansla kaldırıldıkları Pamukova Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybederken, zanlı S.A. saldırıda kullandığı av tüfeğiyle birlikte polis tarafından yakalandı.

Polis ekipleri olay yerinde incelemelerde bulunurken, Toklu ailesinin yakınları hastaneye koştu. Ağabey İsmet Toklu, "Ben köydeydim. Cinayetle ilgili bir bilgim yok" derken, Feyzi Toklu'nun oğlu Deniz Toklu da zanlıya tepki gösterdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*