'Hayvanlardan özür dilesinler'

  • Giriş : 25.05.2006 / 00:00:00

Ateşli iki hayvansever; "Panter Emel" ve Süsen Erkuş, aralarında Doğa Rutkay ve Demet Akbağ'ın da bulunduğu bazı sanatçıları hayvan haklarına karşı gelmekle suçlayarak, protesto ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çoğu kez hayvanlara eziyet edenlerle yaptıkları kavgalarla ana haber bültenlerine konuk olan Süsen Erkuş ve "Panter Emel" lakaplı Emel Yıldız'ın başını çektiği grubun hedefinde bu kez, ünlü isimler yer alıyor.

MAIL YAĞMURUNA TUTTU
Havyanseverler, televizyon programlarında hayvan haklarına karşı gelmekle suçladıkları Doğa Rutkay, Demet Akbağ, Yonca Evcimik, Hülya Avşar, Beyaz ve Reha Muhtar gibi isimleri protesto ediyor. Şiddetle kınanan bu isimlerin başında, bir röportajında "Et parçalamayı çok seviyorum. Kasaba gittiğimde eti bütün olarak alıyorum. Benim için et parçalama tutkusu o kadar önemli ki hayatımda oyuncu olmasam kasap olurdum" diyen Doğa Rutkay geliyor. Bu konuyu "Hayvan" adlı dergideki köşesinde gündeme getiren "Panter Emel," söz konusu sanatçıları protesto edip, mail yağmuruna tuttuklarını söyledi. Emel Yıldız, hayvanlardan özür dileyene kadar bu isimlerin programlarını da izlemeyeceklerini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious