Hazine müsteşarlığında atama

  • Giriş : 03.10.2006 / 00:00:00

09:29 Hazine Müsteşarlığı Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğüne Berrin Bingöl atandı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hazine Müsteşarlığı Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğüne, aynı yerde genel müdür yardımcısı olan Berrin Bingöl atandı.
Devlet, Maliye, Bayındırlık ve İskan, Ulaştırma, Tarım ve Köyişleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Çevre ve Orman bakanlıklarına atamalar yapıldı.

Buna göre, Gümrük Müsteşarlığında açık bulunan İzmir Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Gümrük Başkontrolörü Nazım Bütün, Ankara Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne Gümrük Kontrolörü Ahmet Arslantaş, Trabzon Gümrük ve Başmuhafaza Müdürlüğüne Gaziantep Gümrük ve Muhafaza Başmüdür Yardımcısı Fikret Erol,
Gürbulak Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğüne de aynı yerde başmüdür yardımcısı olan Tahsin Cömert atandı.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğünde açık bulunan genel müdür yardımcılığına Fatma Nurdan Tornacı getirildi.
Maliye Bakanlığında açık bulunan bakanlık müşavirliğine Halit Demir, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü yönetim kuruluğu üyeliklerine de aynı yerde genel müdür yardımcısı olan Mehmet Ziya Suer ile İsmail Koş getirildi.
Bayındırlık ve İskan Bakanlığında açık bulunan Uşak Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü’ne, Hakkari Bayındırlık ve İskan Müdürü Erkan Ömeroğlu getirilirken, Ulaştırma Bakanlığı’nda açık bulunan Adana Ulaştırma Bölge Müdürlüğüne de Hamza Demirdelen atandı.

Ayrıca, Tarım ve Köyişleri Bakanlığında açık bulunan Kahramanmaraş İl Müdürlüğüne Ahmet Şahin, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında açık bulunan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü yönetim kurulu üyeliğine Yücel Yalçınoğlu, Çevre ve Orman Bakanlığında açık bulunan bakanlık müşavirliğine de Tevfik Güldaş’ın getirilmesi kararlaştırıldı

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious