'Hedefimiz UEFA Kupası'

'Hedefimiz UEFA Kupası'.8306
  • Giriş : 17.03.2009 / 21:43:00

Gaziantepspor Basın Sözcüsü Mehmet Kızıl, hedeflerinin UEFA olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gaziantepspor Basın Sözcüsü Mehmet Kızıl, son dönemdeki ilginç açıklamalarına bir yenisini daha ekledi !.. Geçtiğimiz hafta "Scolari ile anlaşabiliriz" diyen Kızıl, bu kez de "Hedefimiz UEFA Kupası'na katılmak" diye konuştu !..

HEDEF UEFA!

Geçen hafta "Yeni hocamız belki de süper bir isim olacak. Mesela Chelsea'den ayrılan Luiz Felipe Scolari olabilir'' diyerek herkesi şaşırtan Gaziantepspor Basın Sözcüsü Mehmet Kızıl bu kez de hedeflerinin UEFA Kupası'na katılmak olduğunu açıkladı !..

''Bundan sonraki tek düşüncemiz UEFA Kupası'na gidebilecek skorları elde etmek'' diyen Kızıl, bunu başarabileceklerini savundu.

NASIL KAPANIR BU FARK?

Aynı zamanda Başkan İbrahim Kızıl'ın kardeşi olan Basın Sözcüsü Mehmet Kızıl'ın söylediğinin gerçekleşmesi bir hedeften çok hayal gibi görünüyor !.. Çünkü Gaziantepspor'un UEFA Kupası'na katılabilmesi için sezonu 4., bir ihtimalle ise 5. sırada tamamlaması gerekiyor !.. Ancak kırmızı siyahlılar şu anda 4. F.Bahçe ve 5. G.Saray'ın 10 puan gerisinde ve 9. sırada !..

UEFA Kupası'na ligi 3. ve 4. bitirecek takımlar gidecek. Ancak Fortis Türkiye Kupası'nı kazanacak takımın durumuna göre ligi 5. bitirecek takımın da UEFA Kupası'na gitme ihtimali var. Ama kırmızı siyahlılar hem 4. Fenerbahçe'nin hem de 5. Galatasaray'ın 10 puan gerisinde ve 9. sırada bulunuyor !.. Kalan 10 haftada hem bu 10 puanlık farkın kapanması hem de şu anki sıralamada Gaziantepspor'un önünde yer alan Ankaraspor, Bursaspor ve Kayserispor'un geride bırakılması gerekiyor.

MOTİVASYON TAKTİĞİ Mİ?

Mehmet Kızıl'ın iki hafta üstüste böyle hedefler açıklamasının nedeni kamuoyunda anlaşılamazken; bunun takımdaki kötü gidişatı durdurmak için yapılmış değişik bir motive tekniği olabileceği yorumu yapılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*