Hediye alacak paraları yoktu,yandılar

Hediye alacak paraları yoktu,yandılar.9378
  • Giriş : 12.01.2009 / 16:46:00

Çocuklar bir doğum gününe gitmeye hazırlandılar ancak hediye alacak paraları olmadığı için gitmekten vazgeçtiler... Evde kalmaları onların sonu oldu. Çünkü...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hediye alamayınca yandılar.Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yangının ardından ortaya çıkan dram yürekleri burktu.

Turgutlu ilçesinde, Pazar günü çıkan yangında iki çocuk yanarak hayatını kaybetmişti.

Çocukların bir doğum gününe gitmeye hazırlandıkları ancak hediye alacak paraları olmadığı için gitmekten vazgeçerek evde kaldıkları öğrenildi. Belediyeye ait su deposunun bekçi kulübesinde çıkan yangında deponun bekçiliğini yapan Ferdi Şengül'ün iki çocuğu Hüseyin ve Sultan Nur yanarak hayatlarını kaybetmişti.

Ailenin yangından önce bir yakınlarının çocuğunun doğum gününe gitmeye hazırlandıkları ancak baba Ferdi Şengül'ün cebinde hediye alacak para bulunmaması üzerine ailenin doğum gününe gitmekten vazgeçerek bekçi kulübesinde kaldıkları öğrenildi. Acı olayın ardından gözyaşlarına boğulan baba Ferdi Şengül, şöyle konuştu: "Paramız olmadığı için doğum gününe gitmekten vazgeçtik. Ben dışarı dolaşmaya çıktım. Döndüğümde korkunç manzarayla karşılaştım."

Yanarak hayatlarını kaybeden iki kardeşin Turgutlu Limoncu Camii'nde ikindi namazını müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Turgutlu Belediyesi Mezarlığı'nda toprağa verileceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*