Heinz Grule'den çarpıcı açıklamalar

Heinz Grule'den çarpıcı açıklamalar.9112
  • Giriş : 17.07.2008 / 10:16:00

Oliveira'nın Alman menajeri menajeri Heinz Gruler, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Brezilyalı futbolcunun menajeri, Oliveira'nın Galatasaray'da oynamaya can attığını vurgulayarak, "Zaragoza ile pazarlıkların sürdüğünü iyi biliyoruz. Bu transferin bir an önce gerçekleşmesi en büyük temennimiz" dedi.

Alman menajer, Brezilyalı futbolcunun Galatasaray'da oynamayı çok istediğini belirterek, "Hem benim hem de Oliveira'nın gözü Galatasaray ile Zaragoza arasında yapılan bonservis pazarlığında. İspanyol kulübünün 14 milyon euro istemesi ve G.Saray'ın 8 milyon euroda diretmesi işi yokuşa sürüyor. Ancak orta noktada buluşacaklarına eminim" dedi.

G.SARAY TRANSFERDE İSTEKLİ

Heinz Gruler, Oliveira'da hiçbir sorun olmadığını tekrarlayarak, "Parasal anlamda her şey tamam. Çünkü Galatasaray ile her konuda anlaştılar. Ancak bu sezon 2. Lig'de oynayacak olan Zaragoza bu oyuncunun fiyatını artırmak için her yolu deniyor. Ancak hem ben hem de Oliveira, Galatasaray'ın bu transferde ne kadar istekli olduğunu iyi biliyoruz. Bu işin en kısa süreçte sonuçlanacağına inanıyoruz. Oliveira G.Saray için can atıyor" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*