Hem kesenize, hem suyunuza yazık olmasın!

Hem kesenize, hem suyunuza yazık olmasın!.12202
  • Giriş : 26.01.2009 / 14:53:00

Geçmiş yıllarda Türkiye'de yaşanan susuzluk problemini ve kullanılan suyun verimli kullanılamadığını belirten Dokunsu yetkilisi Hanifi Bal 'hem kesenize hem suyunuza yazık olmasın' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Geçen yıl Türkiye'de yaşanan susuzluk problemini değerlendiren www.dokunsu.net yetkilisi Hanifi Bal; yaşanan sıkıntılarla beraber su tüketiminin değerli hale gelmesinin su faturalarına da yansıdığını belirtti.

Hanifi Bal yaptığı açıklamada "Ne yazık ki vatandaşımız kazandığı paranın çoğunu su faturasına yatırmakta. İşte böyle daraldığımız anda yeni bir buluş olan, tamamen yerli üretim bir su aparatı imdadımıza yetişti.

Dokunsu.net tüm bu su ve para israfını ortadan kaldırıyor. Artık suyumuz sadece bizim istediğimizde ve ihtiyacımız olduğu kadar akacak. Bu su aparatı sayesinde evlerde, işyerlerinde, okullarda, hastanelerde, yurtlarda vb. ( su tüketiminin en yoğun olduğu yerlerde ) %70'e varan bir tasarruf sağlanabilecek. Ayrıca bu akıllı aparat su kesintilerinde musluğun açık kalması halinde ortaya çıkacak su baskınlarını da engelliyor.

Birçok musluğa uyumlu olan bu aparat kolaylıkla monte edilebilir, istenildiğinde çıkartılabilir. Sürekli musluk ile temastan kaçınmanızı sağlayarak, daha hijyenik bir kullanım sağlar." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*