Hem tecavüz hem kurşun

Hem tecavüz hem kurşun.7028
  • Giriş : 13.10.2007 / 13:14:00

Akrabası tarafından tecavüze uğradı, hamile olduğu anlaşılınca vurulup bebeğini kaybetti

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mardin'in oturan Nurettin Ece, 19 yaşındaki dayısının kızı Hamide Boz'a 3 ay önce tecavüz etti.
Bu olaydan 1.5 ay sonra Boz, Nurettin Ece'nin ağabeyi Velat Ece ile evlendirildi. Boz'un evlilik öncesi hamile kaldığının ortaya çıkması üzerine Nurettin Ece tecavüz ettiği genç kadını vurdu. Saldırıda bebeğini kaybeden Boz, tedavi edildiği Şanlıurfa'da polis tarafından koruma altına alındı.
Olay, 10 Ekim Çarşamba günü Derik ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, anne ve babasını yıllar önce kaybeden ve dedesinin yanında yaşayan Boz'a Nurettin Ece 3 ay önce tecavüz etti ve olayı kimseye anlatmaması için ölümle tehdit etti.
Yaşananların ardından Boz, Nurettin Ece'nin ağabeyi Velat Ece ile nikâhsız olarak evlendirildi. Evliliğinin ardından Boz'un 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Töre nedeniyle...

Nurettin Ece, evde yalnız bulundukları sırada kendi bebeğini karnında taşıyan genç kadına kurşun yağdırdı. Sağ ve sol bacağı ile sağ koluna isabet eden kurşunlarla yaralanan genç kadın, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi alındı. Sağlık durumu iyiye giden ve saldırı sırasında bebeğini düşürdüğü belirlenen genç kadın, başından geçenleri polise anlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious