Henry Fener'e ne dedi?

Henry Fener'e ne dedi?.12424
  • Giriş : 29.03.2008 / 09:06:00

Yazar Ahmet Çakır, spor medyasında yer alan transfer balonlarından sonuncusu olan Fenerbahçe, Thierry Henry'ye transfer teklif etti iddiasını bakın nasıl ti'ye aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ahmet Çakır'ın yazısı

Özellikle spor gazetesi olduğu ileri sürülen yayınlarda yer alan transfer balonlarıyla ilgili bir girizgaha gerek yok. Artık olayın utandırıcı boyutları da çoktan aşıp başka bir yerlere vardığını hepimiz biliyoruz, görüyoruz, yaşıyoruz...

Tabii bunların ciddi sayılabilecek gazetelerde bile yer alışı insanı sarsıyor. Ancak Sarı Lacivertli kulübün son yıllarda getirdiği Alex, Appiah, Anelka ve Roberto Carlos sonrasında durumun biraz değiştiğini kabul etmeliyiz. Artık Fenerbahçe'nin istediği futbolcuyu alabileceğine hepimiz inanıyoruz. Bu da sözü edilen medya kesiminin zaptedilmez hale gelmesine yol açıyor.

Son dönemde medyanın Fenerbahçe'ye getirdiği dünya yıldızları arasında Thierry Henry 1 numaraya çıkmış durumda. İki günde bir Barcelona'nın Fransız yıldızıyla ilgili, haber olduğu ileri sürülen bir şeyler yazılıyor gazetelerde.

Bunlardan sonuncusu, ciddi bir gazetemizde "Henry Fener'e hayır demedi" şeklinde yer aldı. Bu da bize sevdiğimiz bir Fenerbahçeli ağabeyimiz olan Hikmet Pulcu'nun anekdotunu anımsattı.

Efendim, olay şu: Artık 80'ini de aşmış bulunan Pulcu dostumuz, toplu arkadaş yemeklerinde birdenbire eğlenceli çıkışlar yapıp bütün ilgiyi üzerine toplamayı iyi bilir.

Pulcu'nun bu kapsamda sürekli kullandığı sözlerden biri de "Efendim, bugüne kadar hiçbir kadın bana hayır demedi!" şeklindedir.

Yemekli sohbetin ortasında böyle bir sözü ilk kez işitenler haliyle şaşkına döner ama masadakilerin çoğu işin sonunu da bildiklerinden bıyık altından gülerler. Pulcu da bu arada sözünü tamamlar:

"Ama evet de demedi..."

ZAMAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious