Hepsi Grubu'ndan itiraf!

Hepsi Grubu'ndan itiraf!.13706
  • Giriş : 05.08.2008 / 20:20:00

Özellikle gençlerin çok sevdiği 4 genç şarkıcıdan oluşan ’Hepsi’ Grubu, aslında farklı farklı müzik tarzlarından hoşlandıklarını ama grubun selameti açısından ortak bir noktada buluşmak durumunda kaldıklarını söylediler...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

STAR TV'deki 'Kliptonik' programına konuk olan 'Hepsi' kızları, kendileriyle ilgili bir itirafta bulundular.

Grubun sarışını olarak anılan Gülçin, "Ben Hepsi albümünde kendimi yorum olarak göremiyorum. Normalde çok daha farklı bir tarzda söylüyorum. Ama Hepsi'nin farklı bir formatı ve tarzı var. Başka bir 'Hepsi Gülçin' görüyorum. Ama normalde daha farklı şarkı söylemeyi düşünüyorum. Daha soul ve R&B söylemeyi seviyorum" diye konuştu.

Grubun bir başka üyesi Cemre ise "İleride tarz değiştirmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"Hepimiz gerçekten çok farklı tarzda müzik dinliyoruz. Mesela Yasemin daha çok rock dinliyor. Eren jazz dinliyor gibi. Yani her kafadan başka ses çıkıyor. 4 farklı karakterden bahsediyoruz sonuçta. Onların hepsini bir albümde toplamak biraz zor gözüküyor. Biz de o yüzden Hepsi formatında birşey yapıyoruz. Daha çok sahnede şov yapabileceğimiz şekilde şarkılar seçmeye ve müzik türünü kullanmaya çalışıyoruz."

Dans da şarkılarımız kadar önemli

Hepsi kızları yalnızca şarkılarıyla değil, sahnedeki şovları ve danslarıyla da dikkat çekiyor. Konservatuarda 'modern' dans eğitimi de alan Hepsi kızlarından Eren, "Biz dansı da her zaman gözönünde bulunduruyoruz bir şarkıyı yaparken. Müzik kadar önemli dans. Bizim izleyicimiz sadece bizi şarkı söylerken görmek istemiyor. Dansı, koreografiyi, sahnedeki her şeyi görmek istiyor" diye konuştu.

Sezen Aksu'dan çok şey öğreniyoruz

Sezen Aksu, Kenan Doğulu, Murat Boz gibi isimlerle de sahneye çıkan ve destek alan Hepsi Grubu üyeleri, bu isimlerle çalışmanın kendilerine çok şey öğrettiğinin de altını çizdiler. Cemre, bu konuyla ilgili olarak, "Hepimizin çok sevdiği ve hayran olduğu isimler bunlar. O isimlerin yanında sadece durduğunuz zaman bile bir şeyler öğreniyorsunuz. Özellikle Sezen hanımdan. Mükemmel bir duygu bu anlatılamaz" şeklinde konuştu.

Eurovision'a gitmek istiyorlar mı?

Dansları, sahne şovları ve şarkılarıyla dikkatleri çeken Hepsi Grubu, izleyicilerden gelen 'Eurovision'a neden katılmıyorsunuz?' sorusuna şu yanıtı verdiler:

"Bu çok konuşuluyor ama bildiğiniz gibi oradaki oylama tamamen harita üzerinden ve tamamen politik bir oylama yapılıyor. Bu bir yarışmadan çok şov programına dönüşmüş durumda. Eğer adil bir düzen görseydik zaten biz de çok istiyorduk Türkiye'yi temsil etmeyi. Çünkü oraya göre birşey yapıyoruz zaten. Ama bu kadar her şey ortadayken ve belliyken göz göre göre böyle bir şey yapmak istemiyoruz."

Grup üyelerinden Yasemin ise "Böyle bir misyona bizi uygun görmeleri çok güzel bir şey ve bizi çok mutlu ediyor" açıklamasını yaptı.


TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*