Her acıya alışılıyor

  • Giriş : 28.10.2006 / 00:00:00

Geçtiğimiz ay 9 aylık bebeğini karnında kaybeden ve ölümden dönen Seren Serengil, 2006'nın kötü bir yıl olduğunu. 2007’de mutlaka çocuk istediklerini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

BABAM ÖLDÜĞÜNDE YAŞAYAMAM SANIYORDUM

Babası Öztürk Serengil ile ilgili de konuşan Serengil, " Babama aşıktım. Onu kaybettiğimde yaşayamam sanıyordum. Hergün mezarına gidiyordum. Sonra haftada bir, ayda bir şimdi yılda 3 keze düştü. Allah her şeyin sabrını veriyor’ dedi.

6 KİLO VERDİM HALA LOHUSAYIM

6 kilo verdim bol bol yürüyorum her gün ve akşam 18: 30’dan sonra yemek yemiyorum. Aslında bir 7 kilo daha vereceğim. Ama ben çocuğumu doğurmasam da lohusayım. Son ay, son güne kadar hamileydim. Kilo vermem biraz zor oluyor tabii. Ama şu plazma tv ayarlarıyla biraz oynasınlar. Zaten kilolu gözüküyorduk, o televizyonla daha da kilolu gözüküyoruz. Bu gidişle ben radyo programı yaparım artık. Ama şaka bir yana bir kanalla anlaşmak üzereyim, eskisi gibi gece programıyla karşınızda olabilirim her an. Ama ben ara sıra huzurla işimi yapmak istiyorum. Aileye önem veriyorum, bu huzurum benim için çok önemli " dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious