Her an seçim haberi gelebilir!

  • Giriş : 29.09.2006 / 00:00:00

Doğru Yol Partisi (DYP) Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Aysel Acar, her an gazetelerde seçim haberlerinin görülebileceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bir dizi incelemede bulunmak üzere Ağrı'ya gelen Acar, Büyük Ağrı Oteli'nde yaptığı basın toplantısında bayan katılımın az olduğunu görünce erkeklere hitaben ''Kadınlarınız nerde, kadın olmadan başarı gelmez. Bir dahaki toplantılara eşlerinizi istiyorum" dedi.

Ağrı ve Diyadin'de partililer ile bir araya gelen Acar, AK Parti hükümetine yüklenerek artık hükümetin değişmesi gerektigini ifade etti. Acar, "AKP artık üstüne düşeni yapamıyor. Enflasyon düştü söyleniyor, ama vatandaşa yansıyan bir şey yok. Herkes kendi kafasından konuşuyor. İşte artık Türkiye'ye yeni kan lazım, her an gazetelerde seçim haberleri görebilirsiniz. Çünkü bunlar bırakıp gidebilir." diye konuştu.

Ağrı DYP İl Başkanı Sıddık Taştan, AK Parti iktidarın bundan sonra çakacak civinin paslı olacağını iddia etti. Taştan, "Bir an önce seçimlere girmemiz gerekir. Çünkü Türkiye'nin durumu günden güne kötüye gidiyor. DYP'nin iktidar olması lazım ki, vatandaşın sorunları bitsin." şeklinde konuştu. Toplantıya İl Başkanı Sıddık Taştan, Diyadin İlçe Belediye Başkanı Seyfettin Yaşlı ve partililer katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious