Her eve bilgisayar-internet kampanyası

  • Giriş : 03.10.2006 / 00:00:00

Türk Telekom Adana İl Müdürü Ömer Yıldız, her ev bir bilgisayar ve internetin gireceğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yapılan kampanyada 2 ürünün bulunduğunu kaydeden Ömer Yıldız, ilk defa bilgisayar sahibi olmak isteyenlere 371 dolar artı KDV ve bilgisayarını yenilemek isteyenlere de 481 artı KDV fiyatla bilgisayarların satılacağını kaydetti.

Yıldız, "Yeni başlayanlara yönelik ürün paketinde Intel Celeron D 2.66 GHz işlemci, 256 MB RAM hafıza, Orijinal Microsoft Türkçe Windows XP Starter Edition işletim sistemi tavsiye ediyor. İleri düzeyde kullanıcılar için ise Intel Pentium 4 3.06 GHz işlemci, 512 MB RAM hafıza ile Microsoft'un Öğrenci/Öğretmen lisansı ve CD'si yer alacak.

TTNet'in sunduğu ADSL bağlantısı da paketler içerisinde bulunan kampanyaya dahil olduğunu kaydeden Yıldız, ilk 2 ay ADSL'nin ücretsiz olduğunu aktardı.

31 Aralık 2006 tarihine kadar sürecek kampanyada başvurunun ardından teslim edileceğini vurgulayan Türk Telekom Müdürü Yıldız, "Kampanyada 36 aya varan taksit imkanı sunuyoruz. İsteyenler başvuru için telekom il müdürlüklerine, telekom bayiilerine başvurabilir. Türkiye'de bilgisayar okuryazarlığını artırarark bilgisayar ve internet kullanımını toplumun her kesimine yaymayı amaçlıyoruz." şeklinde konuştu.

Yıldız, bilgisayar almak için tüketici kredisinden yararlanmak isteyenlerin Vakıfbank ve Halkbank'a, kredi kartıyla almak isteyenlerinde Garanti Bankası ve İş Bankası'ndan yararlanabileceğini vurguladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious