Her gün tartışılmaktan sıkıldım!

  • Giriş : 31.05.2006 / 00:00:00

Son dönemde adı sürekli medyada transfer haberleriyle anılmaya başlanan Trabzonspor Kaptanı Fatih Tekke, "Her gün tartışılmaktan sıkıldım" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesinin bulunduğunu hatırlatan Fatih Tekke, "Ben Trabzonspor'un kaptanıyım. Benim yapacağım her hareket Trabzonspor'un menfaatine olacak. Kimse benim Trabzonsporluluğumu tartışmasın. Biz öyle doğduk. Ben de camianın bir parçasıyım. O camianın bende yeri başkadır" diye konuştu.

Trabzonspor'dan sadece Avrupa'ya gitmek istediğini söylediğinin altını çizen kaptan Fatih, "Bu benim için çok önemli. Türkiye'den ve Trabzonspor'dan Avrupa'ya gidersem arkadan gelecek gençler çıtayı yüksek tutacaklardır. Bu da Türk futbolu adına son derece önemli olacaktır. Misyon olarak düşüncem bu. Saygı duyulmasını bekliyorum. Ben Trabzonspor'dan ayrıldığım taktirde Trabzonspor'un menfaatine bir hareket yapacağım. Bunu dışında bir davranış sergileyemem." ifadelerini kullandı.


- "KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM" -


Transfer konusunda hiçbir kulübün yöneticisiyle görüşmediğinin altını çizen yıldız oyuncu, "Yemin ederim kimseyle görüşmedim. Teklif olduğunu menajerler aracılığıyla biliyorum. Şu an çok erken ama yazılıp çiziliyor. Bunlar da benim canımı sıkıyor. Birileriyle görüşmem olanaksız. Trabzonspor'un sözleşmeli futbolcusuyum. Kulübün izni olmadan imza atmam mümkün değil. Bunu Real Madrid bile olsa yapamam".

- "Trabzonspor SEVDALILARINI ÜZMEM" -

Trabzonlular'ı Trabzonspor sevdalılarını üzecek bir hamle içerisinde asla olmayacağını da seslendiren Fatih Tekke sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bugüne kadar her zaman Trabzonspor'un menfaatlerini göz önünde bulundurmuş bir insanım. Camiamızdaki insanlar benim yaptıklarımı biliyorlar. Niyetleri farklı olan insanların farklı çabalar içine girmesine gerek yok. Fatih Tekke Trabzonspor'un bir parçasıdır. Sözleşmesi olan bir futbolcudur. Misyonu hedefi düşüncesi Avrupa'da Futbol oynamaktır. 28-29 yaşında bir futbolcunun yapabileceği en iyi şey Trabzonspor'a para kazandırmaktır. Trabzonspor beni Fatih Tekke yapmıştır. Bana verilen bu değeri ona geri ödemeliyim. Sözleşmeli olan bir futbolcu kulübünün izni olmadan bir yere imza atmaz. Olayın kesinlikle maddi boyutunda değilim. Türkiye'den uzaklaşmak istiyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious