Her şey kızlarının mutlu ölmesi için

Her şey kızlarının mutlu ölmesi için.14626
  • Giriş : 00.00.0000 / 00:00:00
  • Güncelleme : 12.07.2008 / 12:28:52

3 yaşındaki Caitlin, ender görülen bir hastalığa yakalandı en fazla 9 yıllık ömrü var. İngliiz aile kızımız mutlu ölsün diye neyi varsa sattı ve bir gezi planı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiliz çift, ölümü bekleyen kızları hayatın tadını çıkarsın diye tüm malvarlıklarını sattı.

İngiliz çift Emma ve Ben Powell"ın 3 yaşındaki kızları Caitlin, 25 bin çocukta görülen bir hastalığa yakalandı. Nadir görülen bir beyin hastalığı Sanfilippo Sendromu"na yakalanan kız, en fazla 12 yaşına kadar yaşayacak. Durumu öğrenen aile, radikal bir karar alıp tüm mal varlıklarını sattı.

İşlerinden de istifa eden anne-baba, hasta kızları ve 7 yaşındaki çocukları Chloe"yi alarak dünya turuna çıkacak. Önce ABD Florida"ya gidecek ve Disneyland"ta yunuslarla yüzmek de dahil 2 haftalık rüya gibi bir tatil yapacaklar. Daha sonra Alton tepeleri, Lego adası ve İskoç tepelerini gezecek ve dans tutkusu olan Caitlin"i West End müzikalini izlemesi için Londra"ya götürecekler. Yılbaşında Noel Baba"yla tanışması için Lapland ve 2009"da ise sırada Afrika seyahati ve safari var. Acılı anne Emma, böylece kızlarının hayatı yaşayacağını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*