Her şey sana bağlı Nonda

Her şey sana bağlı Nonda.14149
  • Giriş : 23.04.2009 / 09:13:00

G.Saray Başkanı Adnan Polat, sezon sonunda gönderilmesi gündemde olan Nonda'ya, “Seni kaybetmek istemeyiz. Her şey sana bağlı” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Geçen sezon ligin son haftalarında oynanan Fenerbahçe derbisinde attığı golle Galatasaray'ın şampiyonluğunda önemli rol oynayan Nonda bu yıl geçirdiği sakatlıklar nedeniyle bir türlü istikrarı yakalayamadı.
Sarı-kırmızılı takım ile 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Nonda'nın G.Saray'daki geleceği ligde kalan 6 maçta göstereceği performansa göre belli olacak. G.Saray'da bu sezonki performansıyla hayal kırıklığı yaşatan ve sezon sonunda gönderilmesi gündemde olan Nonda, dün başkan Adnan Polat ile görüştü. Kongolu oyuncu, “Bu sezon sakatlıklar nedeniyle takıma fazla faydalı olamadım. Şu anda kendimi iyi hissediyorum. Son 6 haftadaki performansımla gerçek Nonda'yı herkese göstereceğim” dedi.

KENDİNİ GÖSTERMELİSİN

Polat'ın da Kongolu golcüye, “Senin G.Saray'a verdiklerin tartışılmaz. Her şey sana bağlı. Senin gibi bir profesyoneli biz de kaybetmek istemeyiz' dediği bildirildi. Başkan Polat ayrıca takımla da bir toplantı yaparken geçen seneyi hatırlattığı konuşmasında, “Geçen sene bugünlerde hocanız yoktu. Şu anda size antrenörden çok ağabeylik yapan biri var. Geçen sene zor günlerde yapabildiklerinizi herkese gösterdiniz. Şu anda yapmanız gereken tek şey sadece kazanmaya odaklanmak' diyerek motive ettiği belirtildi.

B. Ostrava Baros için 100 bin dolar istedi

Galatasaray'ın bu sezonki gol yükünü çeken Milan Baros'un futbola başladığı kulüp olan Çek Cumhuriyeti'nin Banik Ostrava ekibi sarı-kırmızılı kulüpten yetiştirme bedeli talep etti. Banik Ostrava Kulübü yıldız futbolcu için G.Saray'dan 100 bin dolar yetiştirme bedeli istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*