Her şeyini ver Lincoln

Her şeyini ver Lincoln.10866
  • Giriş : 23.10.2008 / 08:18:00

G.Saray Teknik Direktörü Skibbe, Lincoln'e Eskişehir maçında cezalı olduğunu hatırlattı ve "Olympiakos'a karşı her şeyini vereceksin" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hedefini 20 Mayıs'ta Kadıköy'de UEFA Kupası olarak koyan G.Saray'da, Lincoln'ün form grafiği sarı-kırmızılı camiayı Olympiakos maçı öncesi umutlandırıyor. Skibbe'nin de Lincoln'ü bu maç için özel olarak hazırladığı ve kendisiyle özel bir görüşme yaptığı öğrenildi.

Alman hocanın, Brezilyalı yıldıza "Trabzonspor maçında çok iyiydin ancak kırmızı kart sana yakışmadı. Haftada 3 maç oynuyoruz ve Eskişehir maçında cezalısın. Bu yüzden Olympiakos karşısında takım arkadaşlarından çok daha fazla efor sarfetmeni istiyorum. Taraftarımızı S.Bükreş maçında üzmüştük. UEFA Kupası'nda gruptan çıkmak istiyorsak sahamızdaki maçlarımızı mutlaka kazanmalıyız" dediği kaydedildi.

Olympiakos maçında tüm biletlerin satıldığı haberiyle moral bulan G.Saray yönetiminden Haldun Üstünel'in de Lincoln'e "2 ülke arasında tatlı bir rekabet var. Olympiakos'u 5 yıl önce de devirmiştik. Senin de yer aldığın bu kadro karşısında şimdi hiç şansları yok" dediği gelen haberler arasında.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*