Herkes '10 olur' diyordu ama...

Herkes '10 olur' diyordu ama....12467
  • Giriş : 06.11.2008 / 08:51:00
  • Güncelleme : 06.11.2008 / 08:55:43

Fenerbahçeli Uğur Boral, Arsenal karşısında adıkları skorun kendilerini ümitlendirdiğini belirtirken, ilk maçtaki 5-2'lik sonuçtan sonra herkesin bu maçta fark yiyeceklerini beklediğini vurguladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçeli futbolcularan Uğur Boral, Arsenal'in çok iyi bir takım olduğunu belirterek, ''Çok hızlı top oynuyorlar. Türk futboluyla Avrupa futbolu arasındaki farkı bugün herkes gördü. Bizden daha iyiler. Bugün iyi Futbol oynadığımızı söyleyemem ama iyi direndik. Bugünkü skor bizi ümitlendirdi. Kendimize olan güvenimiz arttı'' dedi.

Uğur, ikinci yarıda yakaladığı gol pozisyonuyla ilgili olarak, iyi pas alamadığını ifade ederek, ''Benim pozisyonumda Guiza bana iyi pas atsaydı kaleciyle karşı karşıya kalacaktım. Orada topu biraz hızlı attı, ben de yoruldum ve direkt kaleye vurdum. O pozisyonda iyi pas gelseydi gol olabilirdi'' diye konuştu.

İlk maçtaki 5-2'lik sonuçtan sonra herkesin bu maçta fark yiyeceklerini beklediğini vurgulayan Uğur, ''İlk maçta 5-2 yenildikten sonra herkes Beşiktaş'ın Liverpool karşısında aldığı 8-0'lık sonucu hatırlatıp, 'Deplasmanda 10 olur' diyordu. Bugün Arsenal'a karşı bazı pozisyonları verdik, ama Volkan da kalede iyi oynadı ve berabere kaldık'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*