Herkes F.Bahçe'li olacak mı?

Herkes F.Bahçe'li olacak mı?.17605
  • Giriş : 01.06.2008 / 08:13:00

Sarı-Lacivertliler'in Emre Belözoğlu'nu renklerine katması camiada büyük coşkuyla karşılandı. F.Bahçeliler transferi, "Emre de doğru yolu buldu. Sırada Nihat ve Fatih Terim var. Bu bir gün herkesin F.Bahçeli olacağının kanıtıdır” diye yorumluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin Emre Belözoğlu bombası camiayı sevince boğdu. Taraftarlar, daha önce Sarı-Lacivert forması giymeyeceğini iddia eden pek çok oyuncunun F.Bahçe'nin gücü karşısında boyun eğdiğini söylüyorlar. Fatih Akyel, Tümer Metin gibi oyuncuların da benser sözler etmesine rağmen F.Bahçe forması giydiğini hatırlatan taraftarlar, “Türkiye'de G.Saray'dan başka takımda oynamayacağım” diyen Emre'nin de sonunda doğruyu bulduğunu öne sürüyorlar.

FATİH VE NİHAT SIRADA

Fenerbahçe'nin ekonomik gücüyle istediği herkesi alabileceğini de belirten F.Bahçeliler, "Bunun son örneği Emre olmuştur. Bu transfer “Bir gün herkesin F.Bahçeli olacağı tezinin de güzel bir örneğidir" diyorlar. F.Bahçe’nin bundan sonra hedefinin Nihat Kahveci ve Fatih Tekke olduğu da konuşuluyor. F.Bahçe’nin bu oyuncuları almak için Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in görüşünü aldığı söyleniyor.

İSTEDİĞİ TAKIMA GİDER

Emre'nin menajeri Ahmet Bulut da profesyonel futbolcuların istediği takıma gidebileceğini vurgulayarak, “F.Bahçe formasıyla çekilmiş Emre fotoğrafları 4 yıllık bir olay. Emre G.Saray’dan her hangi bir transfer teklifi almadı. Hiç kimse ile G.Saray için bir görüşme yapmadık” ifadesini kullandı.

TRANSFERLE İLGİLİ İNTERNETTE DÖNEN GEYİK MUHABBETLERİ

Emre’nin transferini, “Bir gün herkes F.Bahçeli olacak. Emre de doğru yolu buldu” diye karşılayan F.Bahçeliler’in başarılı olup olmayacağı konusunda ise kuşkuları var. G.Saray cephesinden ise Emre’ye ve F.Bahçe’ye sitem dolu mesajlar yağıyor. İşte dün internette dolaşan mesajlardan bazıları: “Sana katil diye bağıran taraftarın futbolcususun artık 3,5 milyon euro ya neler yapılmaz ki..”

“Bence bomba Fener’in elinde patladı. Emre 17 milyon euro edecek adam değil”

“Karakter olarak pek sevmediğim bir oyuncuydu. İnşallah hatalarından ders alır ve FB'de efendi bi Futbol sergiler.”

“Hayırlısı olur ama ben Emre'ye 3.5 milyon verilmesine karşıyım.

“ GS'liler neye kızıyolar? Asıl biz FB'lilerin kızması lazım. O göbekle hangi takımda oynar? Bence inat uğruna alındı. Samandıra'yı da karıştırır.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious