Herkes yanında küçük kalıyor!

  • Giriş : 17.07.2006 / 00:00:00

Dünyanın en uzun adamı Hussain Bisad, Londra'da Türklere ait nikah dairesini hizmete açtı, davetliler yanında çocuk gibi kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Açılışa özel bir jiple getirilen Bisad, açılışını yapacağı binaya girmekte zorlandı.
Bisad, açılışı yapılacak nikah salonun kurdelasını keserken, işyeri boyunun uzunluğundan kagasının yarısı kapının dışında kaldı.

-İNGİLTERE'DE GÜNÜN ADAMI-

Aslen Somali olan Hussain Bisad, Kuzey Londra'nın Neasden bölgesinde yaşıyor. İki çocuk babası Bisad, 27 yaşında, 210 kilogram. Boyu ise 2 metre 36 cm. Hussain İngiltere ölçülerine göre 26 numara ayakkabı giyiyor ve 600 sterline mâl olan ayakkabısı özel olarak Tayland'da üretiliyor. Sadece ayakkabıları değil, bütün giysileri Hussain Bisad için özel olarak dizayn ediliyor.

Halen boyu uzamaya devam eden evli ve iki çocuk babası Hussaid Bisad, sokağa çıktığında insanların meraklı bakışlarının hedefi oluyor. "Sokağa çıktığımda insanların beni seyretmesi ve göz göze geldiğimde çok mutlu oluyorum" diyen Bisad, sürücülerin korna çalmasından ve kendisi ile tanışmak istemelerinden de memnuniyet duyduğunu belirtiyor.

İngiltere'nin en çok satan Sun gazetesi Bisad'ı sayfalarına taşıdı ve "hala büyüyor" diyerek hayret ifadeleriyle okurlarına tanıttı.

-HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİYLE-

Hussain Bisad, pazar akşamı Kuzey Londra'nın Stoke Newington bölgesinde yeni hiszmete giren Tac Nikah Salonu'nun açılışını yaptı. Soner Ermiş, Gürbüz Ermiş ve İlker Ermiş kardeşlerin işletmeciliğini yaptığı Taç Nikah Dairesi'nin açılış kurdelasını kesen Hussain Bisad, "hayırlı olsun" dileğinde bulundu. Bütün davetliler Bisad'a hayranlıklarını ifade edip, hatıra fotoğrafı çektirdiler. Kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirten Bisad, Taç Nikah Salonu'nun mutlu birlikteliklerin mekanı olmasını temenni etti.

Guinness Rekorlar Kitabı, 2 metre 36 santimetre boyundaki Çinliyi geçen yıl yaptığı testlerle dünyanın 'yaşayan en uzun adam'ı olarak tescil etti. Bisad'ın boyunun uzamaya devam etmesinden dolayı bu ünvana tek başına sahip olması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious