Hesabı futbolcular versin

Hesabı futbolcular versin.12023
  • Giriş : 24.01.2008 / 10:07:00

Kalli, takımının futbolundan utanç duyduğunu belirtirken, "Bundan kötü oynanmaz. Bu futbol hakkında futbolcularımızın konuşması lazım" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

GALATASARAY Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, takımın oyunundan utanç duyduğunu belirtip futbolcuları ağır bir dille eleştirirken, "Kendimizi büyük gördük ve maçı kaybettik" dedi. Maç sonrası canlı yayın için görüşleri alınmak istenen futbolcuların bunu kabul etmediği dile getirilince Kalli, "Bu Futbol hakkında asıl onların konuşması lazım. Demek ki, kendilerini koruma konusunda sorunları var" yorumu yaptı.

Rakibi küçümsedik

Alman çalıştırıcı, "Bu sahada dün (önceki gün) yaptığımız idmanda konuştuklarımızı Bouzid ile Emre yaptı. Onlar basit

oynadı. Rakibi küçümseyen, kötü oynayan oyuncularımız vardı. Kadromuz dar olduğu için isim vermeme gerek yok. Bundan kötü oynanmaz. Kazansak bile kötü oynuyorsak ve oyundan memnun olduğumu söylüyorsam kötü antrenörüm demektir" diye konuştu.

Oyuncularını kısıtlı kadro ve yaşanan sakatlıklar nedeniyle dinlendirememekten yakınan Kalli, "Ama öyle veya böyle bu tip maçları iyi oynamamız lazım. Lincoln konusu doktorların işi. Ayhan, Lincoln gibi oynucularımız takıma dönerse sıkıntılarımız azalır. Transfer süresinin bitmesine bir hafta kala hala transfer yapılacağı inancımı koruyorum" ifadesi kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious