Hidayet İstanbul'a geldi

Hidayet İstanbul'a geldi.9322
  • Giriş : 26.05.2008 / 12:58:00

ABD Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Orlando Magic'te oynayan milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu, İstanbul'a geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bu sezon takımında sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken ve otoritelerden büyük övgü alan Hidayet Türkoğlu, eşi Banu Türkoğlu ile birlikte Delta Hava Yolları'na ait tarifeli uçakla saat 10.10'da Atatürk Havalimanı'na geldi.

Kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Türkoğlu, başarılı bir sezon geçirdiğini belirterek, emeği bulunan herkese, dua eden, destekleyen herkese müteşekkir olduğunu söyledi.

Milli takımda oynamayı çok özlediğini, göreve hazır olduğunu da ifade eden Türkoğlu, "Benim için uzun bir hasretlik dönemi oldu. Annemi, ailemi, bütün dostlarımı çok özledim. Onlarla kavuşacak olmanın mutluluğu içindeyim" dedi.

Türkoğlu, "NBA'de gösterdiğim başarılı performansı, Milli Takım'da da sergileyerek, ülkeme hizmet etmek istiyorum. Milli takımda çok yetenekli genç arkadaşlar var. Onlarla kaynaşmak, tecrübelerimi onlarla paylaşmayı istiyorum. Ülkemin milli takımında göreve hazırım" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious