Hido, Türk gazetecilerle konuşmuyor

  • Giriş : 06.09.2007 / 21:29:00

Türk basınında yer alan ve basketbolcuların disiplin dışı hareketlerde bulunduğu iddia eden haberlerden sonra (A) Milli Basketbol Takımı Genel Menajeri Harun Erdenay yazılı bir açıklama yaparak, tüm iddiaları yalanlamasına rağmen oyuncuların bu haberlerde

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İddialarda en sert eleştiriyi alan Hidayet Türkoğlu, bugün Türk gazetecilerle konuşmayıp, yüzünü başka yöne çevirerek, küs olduğunu gösterdi. Takım içinde bir çok oyuncunun da haberler nedeniyle morallerinin bozuk olduğu dikkat çekti.

Bu arada takım kaptanı İbrahim Kutluay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Çıkan haberler bizi etkilemez. Biz, oyunumuza bakarız. Geçmişte yaşadığımız, aramızdaki polemiklerin yeniden çıkacağını zannedenler var. İddialar bizim kendimize olan güvenimizi, inancımızı ve birliğimizi bozamaz. Geçmişteki problemlerin tekrarlanacağını sananlar hata ediyorlar” diye konuştu.

Çok iyi geçen hazırlık döneminden itibaren takım içinde hiç bir arkadaşının düzene aykırı bir davranışta bulunmadığını da söyleyen İbrahim, gruptan çeyrek finale kalabilmek için 3 maçtan ikisini, hatta üçünü de kazanmak gerektiğini belirterek, “Biz turu geçebilecek güçte olduğumuza inanıyoruz. Bunu da sahada göstereceğiz” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious