Higuain idmanı yarıda bıraktı

Higuain idmanı yarıda bıraktı .12892
  • Giriş : 28.08.2007 / 09:54:00

Beşiktaş, Zürih maçının hazırlıklarını sürdürürken, bağırsak enfeksiyonu geçiren Higuain idmanı yarıda bıraktı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul Higuain'e yaramadı Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanşında 29 Ağustos Çarşamba günü İsviçre'nin FC Zürih takımıyla yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken, bağırsak enfeksiyonu geçiren Higuain idmanı yarıda bıraktı Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcular ısınma hareketlerinin ardından 5'e 2 pas çalışması yaptı. Antrenman, çift kale maç ve ardından şut çalışmasıyla tamamlandı.
Antrenmanda Bobo ve Tello, dış sahada takımdan ayrı çalışırken, İbrahim Toraman ve Murat Şahin çalışmaya katılmadı. Yeni transfer Higuain, bağırsak enfeksiyonu nedeniyle antrenmanın başında çalışmayı bıraktı.
Sol dizinde ödem olan Bobo'nun, FC Zürih maçında oynayıp, oynayamayacağının maç günü belli olacağı bildirildi. Sol dizinde hafif Ağrı olan Tello, bağırsak enfeksiyonu geçiren İbrahim Toraman ve Higuain'in, bugün takımla birlikte çalışabilecekleri bildirildi.
Beşiktaş, bugün öğle üzeri kampa girecek ve bu akşam basına kapalı yapacağı antrenmanla FC Zürih maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious