Hillary Clinton bir haftada nasıl 20 yaş gençleşti?

  • Giriş : 11.06.2007 / 10:12:00

Clinton'ın son günlerde genç kız gibi etrafta dolaşması, botoks yaptırdığı söylentilerine yol açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

2008 ABD başkanlık seçiminde Demokratların favori adayı olan eski first lady Hillary Clinton'ın son günlerde genç kız gibi etrafta dolaşması, botoks yaptırdığı söylentilerine yol açtı. Clinton'ın ufak çaplı bir operasyon geçirdiğine ilişkin dedikodular, geçen hafta Demokrat rakipleriyle bir araya geldiği tartışma programında kırışıksız yüzü ve parlak cildiyle göz almasının ardından ayyuka çıktı.
Boston Herald'da yazan Margery Eagan, Hillary'nin 60 yaşında bir kadında olmayacak kadar 'kusursuz' göründüğünü ve kendisine Hillary'nin botoks yaptırdığının fısıldandığını yazdı. Gazete, Hillary'nin botokslanmasının ertesi günü çalışmaya başlayabileceğini söyleyen uzman görüşlerine de yer verdi.
2004'te Demokrat John Kerry'nin de botoksa başvurduğu iddiasını hatırlatan Cumhuriyetçiler fırsatı kaçırmadı. New York Sun yazarı David Blum "Botoks Hillary'nin yüzündeki ifadeyi darmadağın etmiş. Onun doksanlık teyzeler gibi kaş çatmasını özledim" diye alay etti. Hillary'nin sözcüleri, 'Yalanlamaya bile değmez' görüşündeydi.

RADİKAL

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious