Hilton 23 gün hapis yatıp çıkacak

  • Giriş : 17.05.2007 / 00:00:00

Şartlı tahliye gereklerini yerine getirmediği için 45 gün hapse mahkum olan Paris Hilton'un iyi halden sadece 23 gün hapis yatıp çıkabileceği açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Los Angeles polisi sözcüsü Steve Whitemore, 5 haziranda cezasını çekmeye başlayacak Paris Hilton'un cezasını çekerken iyi hal sergilemesi durumunda sadece 23 gün hapis yatabileceğini belirterek, "Paris Hilton'un cezası indirilmedi, ama iyi halden indirilebilir. Doğru biçimde davranırsa, 23 gün sonunda çıkabilir" dedi.

Whitemore, magazin basınının en çok fotoğrafını çektiği 26 yaşındaki Paris Hilton'un cezaevinde özel bir birimde kalacağını da söyledi, ancak Paris Hilton'un cezaevine gelişi ve cezaevinde kaldığı süre boyunca basına yönelik ne tür önlemler alınacağını ayrıntılı biçimde açıklamadı.

"Bu bir Disneyland eğlencesi değil, hafife alınmaması gereken ciddi bir olay" diyen sözcü, "Birileri bu durumdan faydalanmak isterse, onunla hızlı ve sert biçimde ilgilenilecektir" uyarısında bulundu.

Hilton, geçen yıl eylül ayında alkollü araç kullanırken yakalanmış, yargılama sonucu 3 yıl gözetim altında tutulmak üzere şartlı tahliye edilmiş, alkol tedavisi görmesine karar verilmiş ve bin 500 dolar para cezasına çarptırılmıştı.

Ancak Hilton şartlı tahliye kararından sonra ilk kez 15 ocak, ikinci kez de 25 şubatta olmak üzere iki kez iptal edilmiş ehliyetle araç kullanırken yakalanmıştı. Hilton, ilk karar gereği 12 şubatta başlaması gereken alkol programına da başlamamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious