Hilton cezasını revir koğuşunda çekecek

Hilton cezasını revir koğuşunda çekecek.13860
  • Giriş : 11.06.2007 / 12:27:00

Paris Hilton bu sefer cezası ikiye katlanmış bir şekilde devam edecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Paris Hilton bir gün ara verdiği hapishane macerasına kaldığı yerden, bu sefer cezası ikiye katlanmış bir şekilde devam edecek.

California eyalet yargıcı, sağlık problemleri yüzünden ayak bileğine verici yerleştirilip evine yollanan Paris'i tekrar hapishaneye getirtti. Yaptığı bu 'şımarıklık' yüzünden de daha önce iyi halden 23 güne inmiş olan cezasını 40 güne çıkardı.

Hilton'un çok ağladığı ve hasta olduğu için evine gitmesine izin veren şerif Lee Baca'dan da detaylı bir 'gerekçe' isteyen yargıç Michael Sauer "önemli ve zengin olmanız Amerikan yasalarına karşı gelebileceğiniz manasına gelmez. Eğer Hilton'u ev hapsinde tutsaydık Amerikalıların gözünde yargının tarafsızlığı sarsılırdı," diye konuştu.

26 yaşındaki dolar milyoneri Hilton, 3 gün hapis yattıktan sonra 'özel sağlık problemleri' çektiği gerekçesiyle şerif tarafından serbest bırakılmıştı. Ayak bileğinde elektronik bir verici ile ev hapsi çekmesi öngörülen Hilton'un mutluluğu sadece bir kaç saat sürebildi.

Yargıç Michael Sauer, polis zoru ile Paris'i tekrar huzuruna çağırarak cezasını 20 gün daha uzattığını ve bu süreyi hapiste geçireceğini açıkladı.

Gözyaşlarına boğulan ve doğru dürüst bir şey yemeyen Paris, artık California'daki hapishanenin revir bölümünde yatıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious