Hıncal Uluç, Adnan Polat'ı kızdıracak

Hıncal Uluç, Adnan Polat'ı kızdıracak.13078
  • Giriş : 04.11.2008 / 20:28:00

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, NTV’de yayınlanan 90 Dakika programında Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ı kızdıracak sözler söyledi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

NTV'nin gözde spor-yorum programlarından '90 Dakika' yine gündem yaratacak tartışmalara sahne oldu. Fuat Akdağ, Haşmet Babaoğlu, Mehmet Y.Yılmaz ve Hıncal Uluç'un, hemen her hafta manşetlere taşınan sözlerine bir yenisi daha eklendi...

Adnan Polat'ın Otoritesini sarsan oyuncular!

Programda genel olarak 3 büyüklerin hafta sonu performansları, teknik adamların taktik yetersizlikleri ve hakem hatalarından bahseden başarılı yorumcular arasındaki tartışma, yer yer oldukça alevlendi.

Konunun Galatasaray'a geldiği anlarda sazı eline alan Hıncal Uluç, sarı kırmızılı ekipte takım ruhu, arkadaşlık ve dostluk gibi kavramların unutulduğunu iddia etti.

Uluç, “Hasan Şaş'ın halini gördünüz, hastanede ağlıyor. Ziyaretine sadece iki kişi gelmiş. Ne takım ruhu kalmış, ne arkadaşlık kalmış, ne de dostluk... Maçlarda herkes birbirine bağırıp çağırıyor, küfrediyor. Ne hale gelmişiz! Galatasaray, Hakan Şükür'ün ağabeyliğini çok arayacak. Ama onu istemediler. Çünkü takımın içinde Hakan Şükür ve Hasan Şaş'ın olması Adnanlar'ın otoritesini sarsıyordu” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*